logotyp

Zájmové útvary

Vzhledem ke koronavirové epidemii a uzavření školy převedeme platby za školní klub do dalšího školního roku což znamená, že žáci, kteří navštěvovali školu ve druhém pololetí školního roku 2019/2020 nebudou platit školní klub za 1. pol. školního roku 2020/2021. Tyto platby budou vybírany pouze u nově příchozích a prvňáčků.

Pro prvňáčky a nově příchozí platí, že ve školním roce 2020/2021 je účast v kroužcích zpoplatněna takto: jednotná platba na všechny kroužky činí 350,- Kč na pololetí a dítě, které může za tuto částku navštěvovat libovolný počet kroužků. Kroužky pro 1. pololetí začínají v týdnu od 5. října 2020. 

Od začátku února 2021 začínají kroužky pro 2. pololetí. Účast v kroužcích je zpoplatněna stejně jako v prvním pololetí - jednotná platba na všechny kroužky činí 350,- Kč na pololetí a dítě, které může za tuto částku navštěvovat libovolný počet kroužků.

Pionýrský oddíl Kamarád, pod vedením paní Fišerové, nabízí tyto zájmové útvary:
Klubíčko: pondělí, 13:00 - 14:00 hodin, 1. a 2. ročník; hry, sport, výtvarná činnost.
Pavouček: pondělí, 14:10 - 15:10 hodin, 2. - 6. ročník; hry, sport, soutěže, uzlování morseovka. 
Kamarád: pondělí, 15:20 - 16:10 hodin, 4. - 9. ročník; vybíjená, m
ölky.
Pohybové a míčové hry: úterý, 14:00 - 15:30 hodin.
Celoroční platba za jakýkoli výše uvedený kroužek činí 300,- Kč.
Ohledně dalších informací spolu s přihlašováním kontaktujte paní Fišerovou, tel.: 773 077 881, nebo mail: janinafiserova@seznam.cz.

Přehled zájmových útvarů, jejichž začátek je stanoven na 5. 10. 2020 (průběžný stav k 11. 9., 14:10 hodin)

Název kroužkuTermínVyučujícíUrčeno pro
Aj hravěst 12:45 - 13:30Hykšová2.B
Aj hravěčt 12:15 - 13:00Hykšová2.A
Anglický jazykst 6:45 - 7:20Hrnčířová9. ročník
Anglický jazykpo 6:45 - 7:20Hrnčířová6. ročník
Anglický jazykút 6:45 - 7:20Hrnčířová8. ročník
Atletikaút 14:00 - 14:45Radoušová4. a 5. ročník
Cvičení z Čjčt 12:15 - 13:00Sixtová7. ročník
Cvičení z Čjút 12:15 - 13:00Sixtová8. ročník
Cvičení z Čjpá 6:45 - 7:20Severová6. ročník
Cvičení z Čjst 12:15 - 13:00Čapková6.A
Cvičení z Čj po 6:45 - 7:20Severová9.B
Cvičení z Čj a Mút 6:45 - 7:20Kučerová4.A
Cvičení z Mút 12:15 - 13:00Hrdá6. ročník
Cvičení z Mút 12:15 - 13:00Šancová8.B
Cvičení z Mst 13:10 - 13:55Šurkalová9.A
Cvičení z Mčt 6:45 - 7:20Baláková9.B
Dramatický kroužekst 6:45 - 7:20Kučerová3. - 5. ročník
Florbalpo 15:00 - 15:45Radoušová, Radouš7. - 9. ročník dívky
Florbalút 15:00 - 15:45Radoušová, Radouš6. ročník
Florbalčt 15:00 - 15:45Radoušová, Radouš7. - 9. ročník chlapci
Florbalst 13:00 - 13:45Charvát4. a 5. ročník
Florbalpá 13:00 - 13:45Charvát2. a 3. ročník
Fotbal po 6:45 - 7:20Klepal1. - 5. ročník
Fotbal st 6:45 - 7:20Klepal6. - 9. ročník
Hravá angličtinapo 13:00 - 13:45Hálová3.B
Hravá angličtinapo 13:00 - 13:45Holečková1.A
Hravá angličtinaút 12:15 - 13:00Holečková1.B
Hravé učeníčt 12:00 - 12:45Olexová1. ročník
Keramikaút 13:00 - 14:30Vokounová2. ročník
Keramikapo 13:00 - 14:30Forštová3. a 4. ročník
Keramikast 13:00 - 14:30Dušková5. - 9. ročník
Korfbalst 14:05 - 14:50Forštová3. - 5. ročník
Kroužek Čjpo 15:00 - 15:45Čepek9.A
Kroužek Přpá 6:45 - 7:20Hrnčířová6. - 9. ročník
Kroužek zábavné logikypo 6:45 - 7:20Kučerová3. - 5. ročník
Lehká atletikačt 14:05 - 14:50Baláková2. a 3. ročník
Malý vědecpo 6:45 - 7:20Myslivcová1. - 2. ročník
Malý vědecpá 6:45 - 7:20Myslivcová3. - 5. ročník
Mladý záchranářst 12:00 - 12:45Tasch1. a 2. ročník
Mladý záchranářst 12:55 - 13:40Tasch3. - 5. ročník
Mladý záchranářst 13:50 - 14:35Tasch6. - 9. ročník
Početní a logické hříčkyst 6:45 - 7:20Olexová3. a 4. ročník
Počítačový kroužekčt 6:45 - 7:20Olexová3. a 4. ročník
Pohybové hryst 13:00 - 13:45Hálová2. a 3. ročník dívky
Praktická dívkaút 6:45 - 7:20Olexová3. a 4. ročník
Procvičování Čj, M, Ajút 12:15 - 13:00Skřivanová5.B
Procvičování Čj, M, Ajčt 6:45 - 7:20Hejtmánková5.A
Přírodovědný kroužekčt 6:45 - 7:20Kučerová2. - 4. ročník
Sborový zpěvst 6:45 - 7:20Černá6. - 9. ročník
Sborový zpěvst 13:00 - 13:45Černá1. - 5. ročník
Šachy I čt 15:00 - 16:30Tyč3. - 9. ročník
Šachy II čt 13:15 - 14:45Tyč1. -  3. ročník
Šikovné ručičkyút 13:00 - 13:45Myslivcová3. - 5. ročník
Šikovné ručičkyčt 13:00 - 13:45Myslivcová1. - 2. ročník


Rychlý kontakt

Základní škola Týnec nad Labem

obrázek
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem

TELEFONNÍ ČÍSLA
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 312 310 734
Jídelna: 739 035 190, 312 310 589
Družina: 739 030 275
Budova 2. st. horní patro: 739 034 178
Budova 2. st. prostřední patro: 739 054 934

E-MAIL:
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz

IČO:
70875987

Číslo účtu:
168279455/0300

NOVINKY

Organizace školního roku 2020/2021

Kliknutím se zobrazí soubor ve formátu pdf..

Školní družina

obrázek
Souhrnné informace ze školní družiny pro rok 2020/2021

SPORTOVNÍ HALA

obrázek
Ve sportovní hale a na multifunkčním hřišti je možné provozovat tyto sporty: tenis, fotbal, florbal, házená, volejbal, basketbal a příbuzné sporty.
Základní škola Týnec nad Labem
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 312 310 734
Jídelna: 739 035 190, 312 310 589
Družina: 739 030 275
Budova 2. st. horní patro: 739 034 178
Budova 2. st. prostřední patro: 739 054 934
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Používání cookies
Základní škola Týnec nad Labem

Created by © 2013 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy