logotyp

Zájmové útvary

Informace k zájmovým útvarům ( školnímu klubu)

Přehled zájmových útvarů od 12. 4. 2021 (otvírané označeny zeleně)

Název kroužkuTermínVyučujícíUrčeno pro
Aj hravě čt 12:15 - 13:00Hykšová2.B
Aj hravě čt 13:00 - 13:45Hykšová2.A
Anglický jazykst 6:45 - 7:20Hrnčířová9. ročník
Anglický jazykpo 6:45 - 7:20Hrnčířová6. ročník
Anglický jazykút 6:45 - 7:20Hrnčířová8.A
Atletikaút 14:00 - 14:45Radoušová4. a 5. ročník
Cvičení z Čjčt 12:15 - 13:00Sixtová7. ročník
Cvičení z Čjút 12:15 - 13:00Sixtová8. ročník
Cvičení z Čj po 6:45 - 7:20Severová9.B
Cvičení z Čj a Mút 6:45 - 7:20Kučerová4.A
Cvičení z Mst 13:10 - 13:55Šurkalová9.A
Cvičení z Mčt 6:45 - 7:20Baláková9.B
Čtenářská dílna po 13:00 - 13:45Hykšová2.B
Deskové hry st 12:15 - 13:00Holečková1.A
Dramatický kroužekst 6:45 - 7:20Kučerová4.A
Florbalpo 15:00 - 15:45Radoušová, Radouš7. - 9. ročník dívky
Florbalút 15:00 - 15:45Radoušová, Radouš6. ročník
Florbalčt 15:00 - 15:45Radoušová, Radouš7. - 9. ročník chlapci
Florbalst 13:00 - 13:45Charvát4. a 5. ročník
Florbalpá 13:00 - 13:45Charvát2. a 3. ročník
Hravá angličtinapo 13:00 - 13:45Hálová3.B
Hravá angličtina po 13:00 - 13:45Holečková1.A
Hravá angličtina út 12:15 - 13:00Holečková1.B
Keramika út 13:00 - 14:30Vokounová2.A 1x14; 2.B 1x 14 dní
Keramikapo 13:00 - 14:30Forštová3.A 1x14 dní
Keramikapo 13:00 - 14:30Forštová4.A 1x14 dní
Korfbalst 14:05 - 14:50Forštová3. - 5. ročník
Kroužek Čjpo 15:00 - 15:45Čepek9.A
Kroužek Přpá 6:45 - 7:20Hrnčířová6. - 9. ročník
Kroužek zábavné logikypo 6:45 - 7:20Kučerová4.A
Lehká atletikačt 14:05 - 14:50Baláková2. a 3. ročník
Malý vědecpo 6:45 - 7:20Myslivcová1. - 2. ročník
Malý vědecpá 6:45 - 7:20Myslivcová3. - 5. ročník
Mladý záchranářst 12:00 - 12:45Tasch1. a 2. ročník
Mladý záchranářst 12:55 - 13:40Tasch3. - 5. ročník
Mladý záchranářst 13:50 - 14:35Tasch6. - 9. ročník
Početní a logické hříčkyst 6:45 - 7:20Olexová3. a 4. ročník
Počítačový kroužekčt 6:45 - 7:20Olexová3. a 4. ročník
Pohybové hryst 13:00 - 13:45Hálová2. a 3. ročník dívky
Praktická dívkaút 6:45 - 7:20Olexová3. a 4. ročník
Procvičování Čj, M, Ajút 12:15 - 13:00Skřivanová5.B
Sborový zpěvst 6:45 - 7:20Černá6. - 9. ročník
Sborový zpěvst 13:00 - 13:45Černá1. - 5. ročník
Šachy Ičt 15:00 - 16:30Tyč3. - 9. ročník
Šachy IIčt 13:15 - 14:45Tyč1. -  3. ročník
Šikovné ručičky út 12:30 - 14:00Myslivcová4.A 1x14; 4.B 1x 14 dní
Šikovné ručičky čt 12:30 - 14:00Myslivcová1.A 1x21; 1.B 1x21 dní
Šikovné ručičky čt 12:30 - 14:00Myslivcová2.B 1x21 dní


Rychlý kontakt

Základní škola Týnec nad Labem

obrázek
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem

TELEFONNÍ ČÍSLA
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 734 892 062
Jídelna: 739 035 190
Družina: 739 030 275
Budova 2. st. horní patro: 739 034 178
Budova 2. st. prostřední patro: 739 054 934

E-MAIL:
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz

IČO:
70875987

Číslo účtu:
168279455/0300

NOVINKY

Organizace školního roku 2020/2021

Kliknutím se zobrazí soubor ve formátu pdf.

Školní družina

obrázek
Souhrnné informace ze školní družiny pro rok 2020/2021

SPORTOVNÍ HALA

obrázek
Ve sportovní hale a na multifunkčním hřišti je možné provozovat tyto sporty: tenis, fotbal, florbal, házená, volejbal, basketbal, badminton a příbuzné sporty.
Základní škola Týnec nad Labem
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 734 892 062
Jídelna: 739 035 190
Družina: 739 030 275
Budova 2. st. horní patro: 739 034 178
Budova 2. st. prostřední patro: 739 054 934
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Používání cookies
Základní škola Týnec nad Labem

Created by © 2013 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy