Zájmové útvary

Ve školním roce 2019/2020 je účast v kroužcích zpoplatněna takto: jednotná platba na všechny kroužky činí 350,- Kč na pololetí a dítě, které může za tuto částku navštěvovat libovolný počet kroužků. Kroužky pro 1. pololetí začínají v týdnu od 16. září 2019.

Od začátku února 2020 začínají kroužky pro 2. pololetí. Účast v kroužcích je zpoplatněna stejně jako v prvním pololetí - jednotná platba na všechny kroužky činí 350,- Kč na pololetí a dítě, které může za tuto částku navštěvovat libovolný počet kroužků.

Informace pro zájemce o kroužky Pavouček a Klubíčko (viz níže uvedený seznam): Platba za kroužky je 300,- Kč za celý rok. Za tuto částku mohou žáci 2. ročníku z Pavoučku navštěvovat i Klubíčko. Pokud žák navštěvuje i jiný kroužek, je třeba připočítat ještě platbu 350,- Kč na pololetí. Kontakt: pí Fišerová: 773 077 881.

Informace pro zájemce o kroužek Míčové hry (viz níže uvedený seznam): Účast na tomto kroužku je bezplatná, znamená to, že pokud žák nenavštěvuje žádný další kroužek a zapíše-li si tento do přihlášky na kroužek, chodí zdarma. Kontakt: pí Fišerová: 773 077 881.

Přehledná tabulka otevíraných kroužků pro školní rok 2019/2020 bude zveřejněna v prvním zářijovém týdnu, takže bude dostatečný časový prostor pro výběr a následné přihlášení dětí prostřednictvím zápisního lístku do kroužku, který děti obdrží na začátku prvního týdne výuky.

Organizace školního roku 2019/2020

Souhrnné informace ze školní družiny pro rok 2019/2020