Zaměstnanci školy

Vedení školy:
Mgr. Hynek Radouš               ředitel; e-mail: zstynecnl@volny.cz
Ing. Lukáš Charvát               zástupce ředitele; e-mail: zstynecnl@volny.cz

Pověřenec na ochranu osobních údajů:
Mgr. Ondřej Smočeke-mail: starosta@zabori.cz, smocek@centrum.cz, tel.: 734 433 276

Výchovný poradce:
Mgr. Marcela Radoušová (Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě e-mailem či telefonem)

Metodik prevence:
Mgr. Marta Severová              (Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě e-mailem či telefonem)

Speciální pedagog:
Mgr. Martina Dostálová(Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě e-mailem či telefonem)

Pedagogický sbor:
Mgr. Marcela Vokounová             třídní učitelka I. A třídy; e-mail: mvokounova@zstynecnl.cz
Mgr. Julie Hykšová                  třídní učitelka I. B třídy; e-mail: jhyksova@zstynecnl.cz
Mgr. Adéla Černá      třídní učitelka II. A  třídy; e-mail: acerna@zstynecnl.cz
Mgr. Jana Hálová       třídní učitelka II. B třídy; e-mail: jhalova@zstynecnl.cz
Mgr. Ing. Lenka Kučerovátřídní učitelka III.A třídy; e-mail: lkucerova@zstynecnl.cz
Mgr. Iva Olexovátřídní učitelka III.B třídy; e-mail: iolexova@zstynecnl.cz
Mgr. Iveta Hejtmánková        třídní učitelka IV. A třídy; e-mail: ihejtmankova@zstynecnl.cz
Mgr. Eva Skřivanovátřídní učitelka IV. B třídy; e-mail: eskrivanova@zstynecnl.cz
Mgr. Klára Čapková          třídní učitelka V. A třídy; e-mail: kcapkova@zstynecnl.cz
Mgr. Hana Holečkovátřídní učitelka V. B třídy; e-mail: hholeckova@zstynecnl.cz
Ing. Pavlína Hrdátřídní učitelka V. C třídy; e-mail: phrda@zstynecnl.cz
PhDr. Monika Smočkovátřídní učitelka VI. A třídy; e-mail: msmockova@zstynecnl.cz
Mgr. Eva Sixtovátřídní učitelka VI. B třídy; e-mail: esixtova@zstynecnl.cz
PaedDr. Lenka Hrnčířovátřídní učitelka VII. A třídy; e-mail: lhrncirova@zstynecnl.cz
Mgr. Darina Šancovátřídní učitelka VII. B  třídy; e-mail: dsancova@zstynecnl.cz
Ing. Lucie Šurkalovátřídní učitelka VIII. A třídy; e-mail: lsurkalova@zstynecnl.cz
Mgr. Marcela Radoušovátřídní učitelka VIII. B třídy; e-mail: mradousova@zstynecnl.cz
Mgr. Marta Severovátřídní učitelka IX. A třídy; e-mail: mseverova@zstynecnl.cz
Mgr. Martina Dostálovátřídní učitelka IX. B třídy; e-mail: mdostalova@zstynecnl.cz
Ing. Lucie Hrončeková e-mail: lhroncekova@zstynecnl.cz

Eva Trojanová uklízečka

Mateřská a rodičovská dovolená: Mgr. Petra Ostrížová a Mgr. Petra Pánková

Historie

Nejstarší budova naší školy v Týnci nad Labem pochází z roku 1800. Původně sestávala z bytu učitele a dvou učeben. Prvním vyučujícím byl Jakub Heš. Byla postavena místo staré školy, která byla zřízena nákladem obce v roce 1766 za purkmistra Jana Matěje Turovského a primátora Jana Jakuba Housy. Stávala při ohradní zdi hřbitova před hlavním vchodem do kostela. Nejstarší pak zpráva o škole zdejší je z roku 1368.

Současnost

Ve školním roce 2018/2019 navštěvuje základní školu Týnec nad Labem 373 žáků (stav k 12. 11. 2018) z těchto obcí: Týnec nad Labem, Babice, Bělušice, Božec, Dománovice, Hlavečník, Chvaletice, Labské Chrčice, Lipec, Lžovice, Kojice, Kolín, Konárovice, Krakovany, Kutná Hora, Radovesnice II , Starý Kolín, Tři Dvory, Vinařice, Veletov, Volárna, Uhlířská Lhota a Záboří nad Labem. Ve škole je 18 tříd. Od 1. 1. 2001 má škola právní subjektivitu. Pod školu spadá školní družina, školní klub, školní jídelna a sportovní hala. Pro žáky je zřízena žákovská knihovna.Při výuce je používána moderní technika: počítače, dataprojektory, interaktivní tabule apod. Ve škole je devět odborných učeben, cvičná kuchyň a dílny. Pitný režim je zajištěn školním mlékem a nápojovými automaty. Při základní škole funguje Školní rada a od 1. 1. 2006 i Školská rada.

E-mailová adresa zaměstnanců školy je složena následovně: první písmeno křestního jména + příjmení@zstynecnl.cz (příklad Jan Novák jnovak@zstynecnl.cz)

Organizace školního roku 2019/2020

Souhrnné informace ze školní družiny pro rok 2019/2020