logotyp

Úspěchy žáků

Úspěchy žáků 2022/2023

Na listopadovém okresním florbalovém turnaji AŠSK v Kolín se na 1.místě umístil náš tým starších dívek ve složení: Eliška Radoušová, Nela cihlářová, Veronika Beránková, Barbora Broučková, Nela Patočková, Anna Hálová, Sofie Švejdová, Barbora Skalníková, Petra Myšková, Vanessa Rothbauerová, Natálie Voslářová, Valentýna Březinová a Daniela Nguyen. Přejeme hodně úspěchů v krajském kole v Rudné u Prahy.

V tradičním klání ve šplhu v Řečanech nad Labem se začátkem prosince na druhém místě umístil Matouš Popp, taktéž na místě druhém Leontýna Němcová a na místě třetím Štěpán Vrba.

V poháru AŠSK, pořádaném 20. září se umístili: 
- na prvním místě Nela Kobiánová - skok daleký
- na druhém místě Nela Kobiánová - skok vysoký
- na druhém místě Eliška Brunclíková - hod kriketovým míčkem
- na druhém místě Veronika Beránková - běh na 800 metrů
- na třetím místě Jiří Pohořalý - běh na 1500 metrů

V přespolním běhu, pořádaném v 6. 10. v Kolíně se umístili:
- na 2. místě Dominika Motlová
- na 3. místě Veronika Beránková

Na listopadovém okresním florbalovém turnaji AŠSK v Kolíně se na 3.místě umístil náš tým mladších dívek ve složení Anežka Holubová, Natálie Kopencová, Eliška Mutzerová, Lada Šancová, Eliška Brunclíková, Nela Kobiánová, Anna Kratochvílová, Daniela Mottlová, Sára Pánková, Johana Roubová a  Tereza Hladíková.


Úspěchy žáků 2021/2022

Čtení pomáhá:

  • Stanislav Moravec 4.B 1. místo za 1. stupeň
  • Vendula Kučerová 9.B 1. místo za 2. stupeň

Matematická olympiáda - okresní kolo:

  • Hana Melicharová 5.B 1. místo

Ekománie -  republikové finále:

  • Sebastian Gruzovský 8.A 1 místo

Dějepisná olympiáda – okresní kolo

  • Sebastian Gruzovský 8.A 2. místo
  • Štěpán Pospíchal 8.A 3. místo

Bioolympiáda – okresní kolo

  • Phanová Phuan 7.A 3. místo

Pythagoriáda – okresní kolo

  • Kateřina Smržová 2. místo (Z 8)
  • Laura Indráková 1. místo (Z 6)
  • Monika Zemánková 2. místo (Z 6)

Recyklohraní – krajské finále – 1. místo (republikové finále 4. místo)

  • Amálie Flachbartová
  • Michaela Novotná
  • Vendula Kučerová
  • Vendula Jirků
  • Tereza Loužilová
  • Kateřina Zárubová
  • Adéla Drázdová
  • Vojtěch Kolár

Příběhy našich sousedů:

  • Rozárie Šandová
  • Mariana Jarešová
  • Karolína Nekolová
  • Vanesa Hladíková
  • Veronika Pačesová

KSD aerobic

  • Viktorie Smetanová – 1. místo

KSD atletika:

  • Veronika Beránková, běh na 800 m, 2. místo
  • Alexandr Mázur, skok vysoký, 3. místo

KSD florbal starší dívky – 1.místo:

  • Holatová Terezie
  • Radoušová Eliška
  • Šístková Stella
  • Trojanová Denisa
  • Klatková Sára
  • Kleknerová Barbora
  • Koubová Sylvie
  • Koucká Leontýna
  • Cihlářová Nela
  • Beránková Veronika
  • Broučková Barbora

KSD basketbal starší dívky – 3. místo:

  • Klatková Sára
  • Trojanová Denisa
  • Koucká Leontýna
  • Forštová Ludmila
  • Beránková Veronika
  • Smržová Kateřina
  • Dubová Tereza
  • Nguyen Daniela
  • Myšková Petra
  • Cihlářová Nela
  • Broučková Barbora

Pohár rozhlasu volejbal starší chlapci – 3. místo

  • Trojan Štěpán
  • Šťastný Jakub
  • Eminger Jakub
  • Jahoda Vojtěch
  • Kolář Erik
  • Hlad Jakub
  • Fillip Robin
  • Robovský Filip
  • Klepal Vojtěch
  • Hübšt Matyáš

Úspěchy žáků 2019/2020

Na krajském kole Mladého chemika, konaného na začátku března, si Marek Lauer vybojoval skvělé 2. místo.

Úspěchy žáků 2018/2019

V okresním kole soutěže Mladý zahrádkář, konané koncem května v Kolíně, se na 1. místech ve svých kategoriích umístily Mariana Jarešová a Adéla Sabo, na místě druhém se umístila Michaela Novotná. 

V okresním kole Hlídek mladých záchranářů konaném v květnu 2019 se tým naší školy ve složení Matěj Hála, Michal Kloz, Vojtěch Přichystal, Rostislav Brunclík a Jan Cicvárek umístil na 2. místě.

V okresním kole biologické olympiády konané 16. 4. 2019 v Kolíně, se na prvním místě umístil Václav Drábek, na místě třetím Michaela Jahodová.

V okresním kole biologické olympiády konané 10. 4. 2019 v Kolíně se na prvním místě umístila Adéla Sabo.

V okresním kole olympiády z anglického jazyka konané 12. 2. 2019 se na prvním místě umístil Jakub Srb, na místě druhém Michal Drvota.

V okresním kole matematické olympiády konané 30. 1. 2019 se na druhém místě umístil Michal Drvota.


Úspěchy žáků 2017/2018 a starší

V okresním kole Pythagoriády, konané koncem května 2018 v Kolíně, se ve své kategorii umístil na 1. místě Radek Roub.

V okresním kole soutěže Mladý zahrádkář, konané v květnu 2018, si první místo v mladších žácích vybojovala Adéla Sabo. Ve stejné soutěži, ale za starší žáky, se na prvním místě umístila Veronika Čábelová, na místě druhém Zuzana Šmejcová.

3. 5. 2018 si v soutěži Hlídek mladých záchranářů vybojoval 3. místo tým ve složení Beránková Veronika, Hála Matěj, Přichystal Ondřej, Hlad Jakub, Krátká Tereza a Rejfek Jakub.

23. dubna 2018 si v okresním kole biologické olympiády vybojoval 2. místo Jan Darius.

17. dubna 2018 si v okresním kole matematické olympiády vybojoval 2. místo Michal Drvota.

V polovině dubna 2018 se na okresním kole biologické olympiády kategorie D umístil Václav Drábek na 1. místě a svým výkonem si vybojoval účast v krajském kole.

V květnové soutěži Mladý zahrádkář se ve své kategorii umístila na druhém místě Veronika Čábelová.

V soutěži Pythagoriáda, konané v polovině května 2017 v Kolíně, se ve své kategorii umístil Michal Jareš na 2. - 4. místě.

V soutěži Kolínské řepařské drážky konané v dubnu 2017 obsadila Nikola Koláčná 1. místo.

V okresním kole Biologické olympiády kategorie C se 20. dubna 2017 umístil na 2. místě Jan Darius a svým výkonem si vybojoval postup do kola krajského.

V okresním kole Biologické olympiády kategorie D se 10. dubna 2017 umístil na 1. místě Václav Drábek a svým výkonem si vybojoval postup do kola krajského.

V okresním kole soutěže Mladý zahrádkář si první místo v mladších žácích vybojovala Kristýna Plíšková. Ve stejné soutěži, ale za starší žáky, se na prvním místě umístila Zuzana Šmejcová, na místě druhém Veronika Čábelová.

V okresním kole biologické olympiády kategorie D si v dubnu 2016 Jan Darius vybojoval druhé místo a Jan Hladík místo třetí. 

V okresním kole biologické olympiády kategorie C se v dubnu 2016 umístil na třetím místě Jiří Kostelecký.

V okresním kole matematické olympiády se v dubnu 2016 umístil na třetím místě Michal Drvota.

V okresním kole olympiády z českého jazyka ze dne 17. 2. 2016 se umístila na třetím místě Kateřina Vokálová.

V okresním kole soutěže Přírodovědný klokan se za podzim 2015 umístila na 1. místě Kateřina Vokálová. V krajském kole stejné soutěže si Kateřina vybojovala 2. místo.

V soutěži Není zvíře jako zvíře obsadilo družstvo chlapců 1. místo. Složení družstva: Drábek Václav, Vencl Jan a Jiří Dusbaba.

V soutěži Mladý zahrádkář dne 14. 5. 2015 obsadila ve starších žácích Kateřina Vokálová 1. místo, 2. místo Tereza Šranková a v mladších žácích Zuzana Šmejcová 2. místo.

V okresním kole biologické olympiády dne 27. 4. 2015 obsadila Alžběta Kudličková 1. místo a dne 23. 4. 2015 v téže olympiádě obsadil Jiří Kostelecký 2. místo.

V okresním kole v soutěži Mladý zahrádkář dne 22. 5. 2014 obsadila v kategoriii mladších žáků Zuzana Šmejcová 2. místo a Jan Hladík 3. místo. V kategorii starších žáků obsadila Kateřina Vokálová 2. místo.

V okresním kole biologické olympiády dne 26. 3. 2014 obsadil Pavel Kučera 1. místo a Alžběta Kudličková 2. místo.

V soutěži Mladý zahrádkář dne 23. 5. 2013 obsadila v mladších žácích Kateřina Vokálová 1. místo a ve starších žácích Tereza Šranková 3. místo.

V okresním kole matematické olympiády dne 17. 10 . 2013 obsadila Kateřina Vokálová 3. místo.

V okresním kole biologické olympiády dne 10. 4. 2013 obsadila Alžběta Kudličková 1. místo.

V okresním kole biologické olympiády dne 27. 3. 2013 obsadil Pavel Kučera 1. místo.

V okresním kole olympiády z Aj dne 14. 2. 2013 obsadil Matěj Kopecký 3. místo.

Rychlý kontakt

Základní škola Týnec nad Labem

obrázek
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem

TELEFONNÍ ČÍSLA
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 734 892 062
Jídelna: 739 035 190
Družina: 739 030 275
Budova 2. st. horní patro: 739 034 178
Budova 2. st. prostřední patro: 739 054 934

E-MAIL:
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz

IČO:
70875987

Číslo účtu:
168279455/0300

NOVINKY

Organizace školního roku 2022/2023

Kliknutím se zobrazí soubor ve formátu pdf.

Školní družina

obrázek
Souhrnné informace ze školní družiny pro rok 2022/2023

SPORTOVNÍ HALA

obrázek
Ve sportovní hale a na multifunkčním hřišti je možné provozovat tyto sporty: tenis, fotbal, florbal, házená, volejbal, basketbal, badminton a příbuzné sporty.
Základní škola Týnec nad Labem
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 734 892 062
Jídelna: 739 035 190
Družina: 739 030 275
Budova 2. st. horní patro: 739 034 178
Budova 2. st. prostřední patro: 739 054 934
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Používání cookies
Základní škola Týnec nad Labem

Created by © 2013 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy