Úspěchy žáků

V květnové soutěži Mladý zahrádkář se ve své kategorii umístila na druhém místě Veronika Čábelová.

V soutěži Pythagoriáda, konané v polovině května 2017 v Kolíně, se ve své kategorii umístil Michal Jareš na 2. - 4. místě.

V soutěži Kolínské řepařské drážky konané v dubnu 2017 obsadila Nikola Koláčná 1. místo.

V okresním kole Biologické olympiády kategorie C se 20. dubna 2017 umístil na 2. místě Jan Darius a svým výkonem si vybojoval postup do kola krajského.

V okresním kole Biologické olympiády kategorie D se 10. dubna 2017 umístil na 1. místě Václav Drábek a svým výkonem si vybojoval postup do kola krajského.

V okresním kole soutěže Mladý zahrádkář si první místo v mladších žácích vybojovala Kristýna Plíšková. Ve stejné soutěži, ale za starší žáky, se na prvním místě umístila Zuzana Šmejcová, na místě druhém Veronika Čábelová.

V okresním kole biologické olympiády kategorie D si v dubnu 2016 Jan Darius vybojoval druhé místo a Jan Hladík místo třetí. 

V okresním kole biologické olympiády kategorie C se v dubnu 2016 umístil na třetím místě Jiří Kostelecký.

V okresním kole matematické olympiády se v dubnu 2016 umístil na třetím místě Michal Drvota.

V okresním kole olympiády z českého jazyka ze dne 17. 2. 2016 se umístila na třetím místě Kateřina Vokálová.

V okresním kole soutěže Přírodovědný klokan se za podzim 2015 umístila na 1. místě Kateřina Vokálová. V krajském kole stejné soutěže si Kateřina vybojovala 2. místo.

V soutěži Není zvíře jako zvíře obsadilo družstvo chlapců 1. místo. Složení družstva: Drábek Václav, Vencl Jan a Jiří Dusbaba.

V soutěži Mladý zahrádkář dne 14. 5. 2015 obsadila ve starších žácích Kateřina Vokálová 1. místo, 2. místo Tereza Šranková a v mladších žácích Zuzana Šmejcová 2. místo.

V okresním kole biologické olympiády dne 27. 4. 2015 obsadila Alžběta Kudličková 1. místo a dne 23. 4. 2015 v téže olympiádě obsadil Jiří Kostelecký 2. místo.

V okresním kole v soutěži Mladý zahrádkář dne 22. 5. 2014 obsadila v kategoriii mladších žáků Zuzana Šmejcová 2. místo a Jan Hladík 3. místo. V kategorii starších žáků obsadila Kateřina Vokálová 2. místo.

V okresním kole biologické olympiády dne 26. 3. 2014 obsadil Pavel Kučera 1. místo a Alžběta Kudličková 2. místo.

V soutěži Mladý zahrádkář dne 23. 5. 2013 obsadila v mladších žácích Kateřina Vokálová 1. místo a ve starších žácích Tereza Šranková 3. místo.

V okresním kole matematické olympiády dne 17. 10 . 2013 obsadila Kateřina Vokálová 3. místo.

V okresním kole biologické olympiády dne 10. 4. 2013 obsadila Alžběta Kudličková 1. místo.

V okresním kole biologické olympiády dne 27. 3. 2013 obsadil Pavel Kučera 1. místo.

V okresním kole olympiády z Aj dne 14. 2. 2013 obsadil Matěj Kopecký 3. místo.
Login

Rychlý kontakt

Základní škola Týnec nad Labem

obrázek
Komenského nám. 85
281 26
Týnec nad Labem

TELEFONNÍ ČÍSLA
Ředitelna: 604 373 195
Ekonomka: 312 310 734
Jídelna: 312 310 589

E-MAIL:
Ředitelna: zstynecnl@volny.cz
Jídelna: sjtnl@volny.cz

NOVINKY

Organizace školního roku 2017/2018.

Kliknutím se zobrazí soubor ve formátu pdf..

Školní družina

obrázek
Souhrnné informace ze školní družiny pro rok 2016/2017

SPORTOVNÍ HALA

obrázek
Ve sportovní hale a na multifunkčním hřišti je možné provozovat tyto sporty: tenis, fotbal, florbal, házená, volejbal, basketbal a příbuzné sporty.
Základní škola Týnec nad Labem

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy