Sport

Přebor škol v šachu - okresní kolo, 23. 11. 2017

Tým našich mladších žáků ve složení Radek Roub, Daniel Bureš, Jaroslav Paďouk, Zdeněk Mikuš a David Nguyen se v okresním kole v přeboru v šachu umístil na 1. místě a postupuje do kola krajského.

ČEPS Cup - okresní kolo, 8. 11. 2017

V okresním kole florbalového turnaje ČEPS Cup se naši mladší žáci, jmenovitě Jaroslav Paďouk, Vojtěch Klepal, Vít Majoroš, Martin Brzák, Martin Půhoný, Matyáš Hubšt, Štěpán Trojan, Radek Roub a Robin Filip, umístili na 3. místě.

Okresní soutěž v minikopané starších žáků v Kolíně, 4. 10. 2017

Tým naší školy ve složení Adam Hojda, Adam Řehák, Václav Šámal, Matěj Trojan, Libor Vokál, Anh Tuan Nguyen, Ondřej Kratochvíl, Jaroslav Jarý, František Pospíšil a Tomáš Sodoma obsadil na tomto velmi dobře obsazeném turnaji 1. místo a těší se na postup do kola krajského.

Fotbalový turnaj v Nových Dvorech

Na tradičním červnovém turnaji v kopané v Nových Dvorech "tradičně" zvítězili naši starší žáci ve složení: Hojda Adam, Černý Ondřej, Věříš Jan, Kostelecký Jiří, Trojan Matěj, Šámal Václav, Šámal Jiří, Manich Jakub, Nguyen Tuan Anh, Řehák Adam, Vokál Libor, Robovský Tomáš a Kratochvíl Ondřej.

Atletický čtyřboj v Kolíně - 21. 9. 2017

Tým našich starších žáků ve složení Adam Hojda, Václav Šámal, Matěj Trojan, Ondřej Kratochvíl a Tomáš Sodoma obsadil ve tradičním atletickém čtyřboji, konaném na atletickém stadionu v Kolíně, 3. místo.

Okresní kolo přespolního běhu v Kolíně, 29. 9. 2017

Tým našich mladších žáků ve složení Matyáš Hubšt, Vojtěch Jahoda, Filip Robovský, Martin Půhoný, Vojtěch Klepal a Martin Šedaj obsadil na tradiční kolínské akci 3. místo.

Pohár rozhlasu pořádaný 3. května 2017 v Kolíně

Družstvo našich mladších dívek ve složení Ema Žatečková, Adéla Cenkerová, Eliška Kratochvílová, Nikola Oltová, Štěpánka Radoušová, Viktorie Kočíková, Ivana Hanušová, Natálie Tučímová, Andrea Mazurkiewiczová, Lucie Klepalová a Kristýna Semelková se na Poháru rozhlasu v Kolíně umístilo na 2. místě

Kolínské sportovní dny 2017

V rámci KSD se ve své kategorii umístil na prvním místě Jiří Šámal v běhu na 60 m, Eliška Kopecká zvítězila ve vrhu koulí. Druhé místo si ve stolním tenise vybojoval Milan Cincibus, stejně jako Ema Žatečková ve skoku vysokém. Václav Šámal si doběhl na trati 1000 m pro bronz. Tým mladších florbalistek ve složení Lucie Klepalová, Andrea Mazurkiewiczová, Viktorie Kočíková, Adéla Cenkerová, Nikola Kačerová, Emma Žatečková, Štěpánka Radoušová, Nikola Oltová a Kristýna Semelková si vybojoval 2. místo, z vítězství v kategorii starších dívek se radovali Eliška Kopecká, Veronika Kosová, Božena Kovalyshyn, Markéta Sandholcová, Nikola Pospíchalová, Zuzana Šmejcová, Markéta Bartáková, Natálie Jehličková, Natálie Novotná, Kateřina Poklopová a Kateřina Králová.

Chvaletické atletické klání

Na začátku června se ve Chvaleticích sešli atleti několika škol 1. stupně. Naše škola se stala velmi úspěšnou. Vítězi se stali: Říha Tomáš - 50 m, Indráková Laura - 50 m, Zámišová Adéla - míček, Paďouk Jaroslav - dálka, Patočková Nela - míček, Beránková Veronika - 50 m, Nguyen Daniela - dálka, Radoušová Eliška - míček, Hübšt Matyáš - 50 m, dálka. Stříbrnou medaili si odvezli: Horáček Matěj - 50 m, dálka, Říha Tomáš - míček, dálka, Indráková Laura - míček, Patočková Nela - dálka, Bureš Daniel - míček, Myšková Petra - dálka, Paďouk Jaroslav - 50 m. 3. místo obsadili: Zámišová Adéla - 50 m, Paďouk Jaroslav - míček, Hálová Anna - 50 m, dálka, míček, Beránková Veronika - dálka, míček, Hübšt Matyáš - míček, Koláčná Nikola - 50 m.

Okresní kolo florbal 24.11.2016 - starší žáci

Tým naší školy ve složení Kostelecký Jiří, Robovský Tomáš, Šámal Jiří, Věříš Jan, Černý Ondřej, Chvalina Jiří, Pohořalý Jakub, Hojda Adam, Trojan Matěj, Kratochvíl Ondřej a Šámal Václav obsadil na okresním kole florbalového turnaje 1. místo a postupuje do kola krajského.

Okresní kolo florbal 9.12. - starší žákyně

Tým naší školy ve složení Kopecká Eliška, Kosová Veronika, Kovalyshyn Božena, Sandholcová Markéta, Pospíchalová Nikola, Šmejcová Zuzana, Bartáková Markéta, Jehličková Natálie, Novotná Natálie, Poklopová Kateřina a Králová Kateřina obsadil na okresním kole florbalového turnaje 1. místo a postupuje do kola krajského.

Vánoční laťka 2016

VýsledkyVýsledky

Šachový turnaj v Nymburce 2.11.2016

Tým naší školy ve složení Michal Jareš, Radek Roub, Šimon Pospíšil, Daniel Bureš a Jaroslav Paďouk obsadil na regionálním turnaji v šachu v Nymburce 1. místo a postupuje do kola krajského.

Coca cola cup 2016

Tým naší školy ve složení Hojda Adam, Řehák Adam, Šámal Václav, Trojan Matěj, Tuan Nguyen Anh, Vokál Libor, Brzák Dominik, Černý Ondřej, Chvalina Jiří, Kostelecký Jiří, Manich Jakub, Pohořalý Jakub, Robovský Tomáš, Šámal Jiří a Věříš Jan vybojoval kromě 1. místa v základním kole Coca cola cupu také postup do kola regionálního.

Okresní kolo florbal 1.12.2016 - mladší žákyně

Tým naší školy ve složení Klepalová Lucie, Mazurkiewiczová Andrea, Kočíková Viktorie, Cenkerová Adéla, Kačerová Nikola, Žatečková Emma, Radoušová Štěpánka, Plíšková Kristýna a Oltová Nikola vybojoval na okresním kole ve florbale 2. místo.

Fotografie úspěšných týmů

Týnecká laťka - 15.2.2017

V tradiční soutěži Týnecká laťka, na kterou se sjedou nejlepší skokani z blízkého i dalekého okolí, obsadili ve svých kategoriích druhá místa Emma Žatečková, Šárka Havlová, Jarda Jarý a Adam Hojda, místo třetí vybojovala Eliška Kratochvílová.

Osecká laťka 2017

Ve Velkém Oseku se 23.3.2017 konala tradiční soutěž ve skoku vysokém. Ve svých kategoriích zvítězili naši žáci Adam Hojda (165 cm) a Šárka Havlová (150 cm). Jaroslav Jarý obsadil ve své kategorii místo druhé (140 cm).

Atletický čtyřboj 2016

V atletickém čtyřboji starších žákyň 2016 se tým naší školy ve složení Markéta Sandholcová, Eliška Kopecká, Šárka Havlová, Anna Chaloupková a Nikola Nezavdalová umístil na 3. místě.

Přespolní běh 21.9.2016 v Kolíně

V přespolním běhu jednotlivců obsadila ve své kategorii Šárka Havlová 1. místo a Eliška Kopecká 2. místo.

Ve své kategorii obsadil tým našich starších žákyň ve složení Anna Chaloupková, Šárka Havlová, Eliška Kopecká, Markéta Sandholcová, Lucie Heřmanová a Veronika Kosová 3. místo.

Pohár rozhlasu - okresní kolo, 17.5.2016

Tým našich starších žáků ve složení Adam Hojda, Matěj Trojan, Martin Manda, Václav Šámal, Nguyen Ahn Tuan, František Pospíšil, Martin Moravec, Ondřej Kratochvíl a Adam Řehák obsadil na okresním kole Poháru rozhlasu v Kolíně 2. místo.

Kolínské sportovní dny 2016

Tým našich mladších žáků ve složení Adam Řehák, Václav Šámal, Matěj Trojan, Nguyen Anh Tuan, Adam Hojda, Libor Vokál, Ondřej Kratochvíl a Jaroslav Jarý obsadil ve fotbale 1. místo.

V běhu na 1000 metrů starších žáků vybojoval Jiří Šámal 1. místo.

Ve skoku vysokém mladších žáků si 1. místo vyskákal Adam Hojda.

Tým našich starších žákyň ve složení Eliška Kopecká, Veronika Kosová, Božena Kovalyšynová, Nikola Pospíchalová, Anna Chaloupková, Lucie Vokálová, Nikola Čížková, Denisa Nesládková, Barbora Debelková a Radka Křídlová obsadil ve florbale 1. místo.

Pohár rozhlasu - okresní kolo, 5.5.2016

Tým našich starších žákyň ve složení Markéta Sandholcová, Eliška Kopecká, Nikola Nezavdalová, Barbora Sedláčková, Nikola Pospíchalová, Šárka Havlová, Veronika Hojdová, Lucie Pánková a Denisa Nesládková obsadil na okresním kole Poháru rozhlasu v Kolíně 2. místo.

Žákovský trojboj v Kolíně

V žákovském trojboji na kolínském atletickém stadionu obsadila Nikola Koláčná v běhu na 50 metrů 2. místo.

Historické rekordy školy

Historické rekordy školyHistorické rekordy školy

Tým našich mladších žáků ve složení Šámal Václav, Trojan Matěj, Nguyen Anh Tuan, Hojda Adam, Vokál Libor a Kratochvíl Ondřej vybojoval na fotbalovém turnaji v Nových Dvorech 1. místo.

Halový fotbalový turnaj mladších žáků - okresní kolo - březen 2016

Tým naší školy ve složení Matěj Trojan, Adam Hojda, Václav Šámal, Nguyen Tuan, Adam Řehák, Libor Trojan a Ondřej Kratochvíl obsadil 2. místo.