Zájmové útvary

Ve školním roce 2019/2020 je účast v kroužcích zpoplatněna takto: jednotná platba na všechny kroužky činí 350,- Kč na pololetí a dítě, které může za tuto částku navštěvovat libovolný počet kroužků. Kroužky pro 1. pololetí začínají v týdnu od 16. září 2019. 

Od začátku února 2020 začínají kroužky pro 2. pololetí. Účast v kroužcích je zpoplatněna stejně jako v prvním pololetí - jednotná platba na všechny kroužky činí 350,- Kč na pololetí a dítě, které může za tuto částku navštěvovat libovolný počet kroužků. 

Informace pro zájemce o kroužky oddílu Kamarád, do něhož náleží podkroužky Pavouček a Klubíčko, stejně jako Míčové a pohybové hry a Ringo (viz níže uvedený seznam): Platba za kroužky je 300,- Kč za celý rok - přímo pí. Fišerové. Za tuto částku mohou žáci Pavoučku navštěvovat i Klubíčko. Pokud žák navštěvuje i jiný kroužek z nabídky školy, je třeba připočítat ještě platbu 350,- Kč na pololetí. Kontakt: pí Fišerová: 773 077 881.

Platba za kroužek florbalu Olymp se předává přímo trenéru organizace.
Přehled zájmových útvarů k 19. 9. 2019 Finální verze brzy!

Název kroužkuTermínVyučujícíUrčeno pro
Anglický jazykpo 6:45 - 7:15Hrnčířová8. ročník
Anglický jazykút 6:45 - 7:15Hrnčířová6. ročník
Anglický jazykpá 6:45 - 7:15Hrnčířová7. ročník
Angličtina hravěčt 12:15 - 13:00Hykšová1. ročník
Atletikast 13:10 - 13:55Radoušová4. - 5. ročník
Atletikast 13:00 - 14:00Baláková2. - 3. ročník
Cvičení z Čjpo 6:45 - 7:20Severová9.A, 9.B
Cvičení z M 8.Apá 13:10 - 13:55Šurkalová8.A
Cviční z M 8.Bčt 15:00 - 16:00Baláková8.B
Čtenářská dílnapo 13:00 - 14:30Hykšová5. a 6. ročník
Deskové hrypo 13:10 - 14:55Radoušová4. a 5. ročník
Deskové hryút 12:30 - 13:15Kuzmová2. ročník
Doučovánípo 13.00 - 14:00Hálová2.B
Doučování 3.Bčt 14:00 - 15:00Olexová3.B 
Doučování 5.Bpo 13:00 - 14:00Holečková5.B
Doučování Ajút 12:15 - 13:15Filipová5. ročník
Doučování Čj 7.Ačt 12:10 - 13:10Sixtová7.A
Doučování Čj 7.Bst 12:10 - 13:10Sixtová7.B
Doučování Čj 8. ročníkst 13:05 - 14:05Severová8. ročník
Doučování Mpo 13:00 - 14:00Hrdá P.4. a 5. ročník
Doučování Mst 12:15 - 13:15Dostálová9. ročník
Doučování M 7.Bpá 12:15 - 13:15Šancová7.B
Doučování M 8.Ast 13:10 - 14:10Šurkalová8.A
Filmový klub Ajst 12:10 - 13:15Hykšová6.B
Florbalút 15:00 - 15:45Radoušová, RadoušII. stupeň dívky
Florbalčt 15:00 - 15:45Radoušová, RadoušII. stupeň chlapci
Florbalpá 13:00 - 13:45Charvát1. - 3. ročník
Florbalst 14:00 - 14:45Charvát4. - 5. ročník
Florbal - odkaz výšepo 15:00 - 16:00Olymp - trenérI. stupeň
Fotbalpo 6:45 - 7:20KlepalII. stupeň
Fotbalst 6:45 - 7:20KlepalI. stupeň
Fotbalpá 6:45 - 7:20KlepalII. stupeň
Keramikapo 13:10 - 13:45Vokounová3.B + 4. ročník
Keramikaút 12:30 - 14:00Vokounová3.A + 2. ročník
Keramikast 13:10 - 14:40Dušková5. - 9. ročník
Kroužek Ajpá 6:45 - 7:15Filipová8. ročník
Kroužek Ajút 13:15 - 14:00Filipová5. ročník
Kroužek Ajút 11:30 - 12:15Jánská2.A
Kroužek Přst 6:45 - 7:15Hrnčířová6. - 9. ročník
Míčové a pohybové hryút 13:00 - 14:00pí. Fišerová1. - 3. ročník
Mladý detektivút 6:40 - 7:15KučerováI. stupeň
Mladý zahrádkářčt 6:45 - 7:15Hrnčířová5. - 9. ročník
Mladý záchranářst 12:00 - 12:45p. Tasch1. a 2. ročník
Mladý záchranářst 12:55 - 13:40p. Tasch3. - 5. ročník
Mladý záchranářst 13:50 - 14:35p. TaschII. stupeň
Německé lapbookováníčt 6:40 - 7:15KučerováI. a II. stupeň
oddíl Kamarád (Pavouč., Klub.)čt 13:00 - 16:00pí. Fišerová3. - 7. ročník
Počítačest 6:45 - 7:15Olexová3. a 4. ročník
Procvičování z Čjpo 13:00 - 13:45Čapková5. ročníky
Relaxační kresbapo 6:40 - 7:15KučerováI. a II. stupeň
Ringopá 14:00 - 15:00pí. Fišerová2. - 9. ročník
Sborový zpěvst 12:15 - 13:00ČernáI. stupeň
Sborový zpěvčt 6:45 - 7:20ČernáII. stupeň
Šach IIčt 13:15 - 14:45Tyč1. -  3. ročník
Šachy Ičt 15:00 - 16:30Tyč3. - 9. ročník
Tvořivé psaníst 6:40 - 7:15KučerováI. a II. stupeň


NOVINKY

Organizace školního roku 2019/2020

Kliknutím se zobrazí soubor ve formátu pdf..

Školní družina

obrázek
Souhrnné informace ze školní družiny pro rok 2019/2020

SPORTOVNÍ HALA

obrázek
Ve sportovní hale a na multifunkčním hřišti je možné provozovat tyto sporty: tenis, fotbal, florbal, házená, volejbal, basketbal a příbuzné sporty.
Základní škola Týnec nad Labem

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy