Počítačová pracovna

V roce 2011 jsme z projektu "EU peníze školám" zmodernizovali obě počítačové pracovny. Starší počítače jsme přemístili do učeben. Pro zkvalitnění výuky mají učitelé k dispozici interaktivní tabule a interaktivní projektory. Děti mají přístup na internet včetně Wi-Fi. Pomocí výukových programů si mohou také procvičovat své znalosti z jednotlivých předmětů jako jsou matematika, fyzika, český jazyk, zeměpis, přírodopis, anglický jazyk či německý jazyk. Dále si mohou vyzkoušet testy k přijímacím zkouškám na střední školy, test na volbu povolání či zkusit si IQ testy.  Od roku 2013 mají žáci přístup na internet přes Wi-Fi.

Komenského nám. 85
Týnec nad Labem