Zaměstnanci školy

Vedení školy:
Mgr. Hynek Radouš               ředitel; e-mail: zstynecnl@volny.cz
Ing. Lukáš Charvát               zástupce ředitele; e-mail: zstynecnl@volny.cz

Pověřenec na ochranu osobních údajů:
Mgr. Ondřej Smočeke-mail: starosta@zabori.cz, smocek@centrum.cz, tel.: 734 433 276

Výchovný poradce:
Mgr. Marcela Radoušová (Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě e-mailem či telefonem)

Metodik prevence:
Mgr. Marta Severová              (Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě e-mailem či telefonem)

Speciální pedagog:
Mgr. Martina Dostálová(Konzultační hodiny: Po předchozí domluvě e-mailem či telefonem)

Pedagogický sbor:
Mgr. Adéla Černá             třídní učitelka I. A třídy; e-mail: acerna@zstynecnl.cz
Mgr. Jana Hálová                  třídní učitelka I. B třídy; e-mail: jhalova@zstynecnl.cz
Mgr. Ing. Lenka Kučerová      třídní učitelka II. A  třídy; e-mail: lkucerova@zstynecnl.cz
Mgr. Iva Olexová        třídní učitelka II. B třídy; e-mail: iolexova@zstynecnl.cz
Mgr. Iveta Hejtmánkovátřídní učitelka III. třídy; e-mail: ihejtmankova@zstynecnl.cz
Mgr. Klára Čapková        třídní učitelka IV. A třídy; e-mail: kcapkova@zstynecnl.cz
Mgr. Hana Holečkovátřídní učitelka IV. B třídy; e-mail: hholeckova@zstynecnl.cz
Mgr. Eva Skřivanová           třídní učitelka V. A třídy; e-mail: eskrivanova@zstynecnl.cz
Mgr. Julie Hykšovátřídní učitelka V. B třídy; e-mail: jhyksova@zstynecnl.cz
PaedDr. Lenka Hrnčířovátřídní učitelka VI. A třídy; e-mail: lhrncirova@zstynecnl.cz
Mgr. Darina Šancovátřídní učitelka VI. B třídy; e-mail: dsancova@zstynecnl.cz
Ing. Lucie Šurkalovátřídní učitelka VII. A třídy; e-mail: lsurkalova@zstynecnl.cz
Ing. Jana Balákovátřídní učitelka VII. B  třídy; e-mail: jbalakova@zstynecnl.cz
Mgr. Marta Severovátřídní učitelka VIII. A třídy; e-mail: mseverova@zstynecnl.cz
Mgr. Martina Dostálovátřídní učitelka VIII. B třídy; e-mail: mdostalova@zstynecnl.cz
Mgr. Marcela Radoušovátřídní učitelka IX. A třídy; e-mail: mradousova@zstynecnl.cz
Mgr. Eva Sixtovátřídní učitelka IX. B třídy; e-mail: esixtova@zstynecnl.cz

Ludmila Kvasničková uklízečka
Martina Kofránkováuklízečka
Eva Trojanová uklízečka

Mateřská a rodičovská dovolená: Ing. Pavlína Hrdá, Mgr. Marcela Vokounová, Mgr. Petra Ostrížová a Mgr. Petra Pánková

Historie

Nejstarší budova naší školy v Týnci nad Labem pochází z roku 1800. Původně sestávala z bytu učitele a dvou učeben. Prvním vyučujícím byl Jakub Heš. Byla postavena místo staré školy, která byla zřízena nákladem obce v roce 1766 za purkmistra Jana Matěje Turovského a primátora Jana Jakuba Housy. Stávala při ohradní zdi hřbitova před hlavním vchodem do kostela. Nejstarší pak zpráva o škole zdejší je z roku 1368.

Současnost

Ve školním roce 2017/2018 navštěvuje základní školu Týnec nad Labem 362 žáků (stav k 3. 10. 2017) z těchto obcí: Týnec nad Labem, Babice, Bělušice, Božec, Dománovice, Hlavečník, Chvaletice, Labské Chrčice, Lipec, Lžovice, Kojice, Kolín, Konárovice, Krakovany, Kutná Hora, Radovesnice II , Starý Kolín, Tři Dvory, Vinařice, Veletov, Volárna, Uhlířská Lhota a Záboří nad Labem. Ve škole je 18 tříd. Od 1. 1. 2001 má škola právní subjektivitu. Pod školu spadá školní družina, školní klub, školní jídelna a sportovní hala. Pro žáky je zřízena žákovská knihovna.Při výuce je používána moderní technika: počítače, dataprojektory, interaktivní tabule apod. Ve škole je devět odborných učeben, cvičná kuchyň a dílny. Pitný režim je zajištěn školním mlékem a nápojovými automaty. Při základní škole funguje Školní rada a od 1. 1. 2006 i Školská rada.

E-mailová adresa zaměstnanců školy je složena následovně: první písmeno křestního jména + příjmení@zstynecnl.cz (příklad Jan Novák jnovak@zstynecnl.cz)