ZŠ Týnec nad Labem - úvodní stránka

Zápis do 1. ročníku ve dnech 12. - 13. 4. 2019

Informace k zápisu do 1. ročníkuInformace k zápisu do 1. ročníku

Zápisové lístky

Zápisové lístky ke vzdělávání na střední škole pro žáky 9. a 5. ročníků jsou k dispozici v ředitelně školy. Žáci 9. ročníků si mohou zápisový lístek vyzvednout osobně, vlastní-li občanský průkaz. V ostatních případech musí lístek vyzvednout zákonný zástupce žáka. Občanský průkaz, prosíme, s sebou.

Švédsko - 17. - 23. května 2019 - aktuální informace pro účastníky

Děkujeme za zaslané platby, které dorazily na účet školy v minulých dnech. Z nich bude uhrazeno i pojištění cesty a pobytu.

Připomínáme, že 11. dubna 2019, v den konání třídních schůzek, navštíví paní Rychlíková, která je zástupcem cestovní kanceláře, naši školu. Od 15:00 hodin bude mít ve vybrané učebně prezentaci k průběhu výjezdu i s obrazovou dokumentací. Zároveň bude k dispozici k zodpovězení veškerých otázek rodičů týkajících se organizace pobytu a cesty.

Připomínáme také, že k cestě je nutné mít platný cestovní doklad nebo občanský průkaz.

Případné další informace sledujte na webových stránkách naší školy.

Třídní schůzky proběhnou ve čtvrtek 11. 4. 2019 od 16 hod.

Naši žáci se mohou zúčastnit letního tábora s Červeným křížem

Plakát s informacemiPlakát s informacemi

PřihláškaPřihláška